O nás | Veselý bobr

O nás

Vítejte u VESELÉHO BOBRA.

Firmu teba s.r.o. jsme založili v roce 1998 a od této doby nás životem provází tradiční, kvalitní a smysluplné, teď už nejen dřevěné, hračky. Od tohoto roku také v Jihlavě provozujeme obchůdek s hračkami, převážně českého a evropského původu, pod názvem Dřevěné hračky u Veselého bobra.

Od roku 2006 provozujeme klasický obchod s hračkami - Lumpis Spielzeugparadies - v rakouském městě Bregenz na břehu Bodamského jezera. Na ploše 800 m² nabízíme přes 70 různých světových hračkářských značek. Jako odborný obchod jsme ve sdružení prodejců hraček VEDES. www.lumpis.at
Některé hračky, které nabízíme v našem e-shopu, máme jenom na skladě v Bregenz. Proto je u některých produktů označení: "do týdne na skladě". To znamená, že objednané zboží bude z Jihlavy vyskladněno každé pondělí, protože v neděli se vrací naše auto zpátky.
Hledáte-li hračku, kterou jste nenašli na našem e-shopu, napište nám. Určitě vám pomůžeme.
info@veselybobr.cz

Cílem VESELÉHO BOBRA není nabízet a prodávat nejlevnější hračky roztodivné kvality a podivného původu.

Cílem VESELÉHO BOBRA je nabízet a prodávat kvalitní, bezpečné a věku dítěte odpovídající hračky převážně české a evropské produkce.

Cílem VESELÉHO BOBRA je jednoduchý a intuitivní internetový obchod.

Všechny hračky v našem obchodě splňují směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE u všech hraček nabízených v našem internetovém obchodě.

Váš VESELÝ BOBR a za firmu teba s.r.o.
Monika a Čenda Pekařovi


Vyhledávání
Doporučujeme